Cam Switch YMZ12-20/4 Electrical 0-8 Positions Silver Contact Latching 20A 690V 4 Poles Control Rotary Changeover
★★★★★ 4.8 99 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by conamet.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
SwitchesCam Switch YMZ12-20/4 Electrical 0-8 Positions Silver Contact Latching 20A 690V 4 Poles Control Rotary Changeover
  • Switches
Color One Color
Model OSZNBVIW
Brand Name OSZNBVIW
Manufacturer OSZNBVIW
Number of Items 1
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.8 out of 5
★★★★★
99 ratings | 41 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
87% (86)
4 stars
2% (2)
3 stars
1% (1)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (10)